להפוך את הבריאות למקצוע !

הנטורופתיה היא גישה בריאותית רב-תחומית והוליסטית, המתבססת על שימוש מושכל ומודע בכל הנמצא בטבע. בתור שכזאת היא מושתתת על ידע מעמיק בתזונה על גישותיה השונות, על הכרת צמחי המרפא, השמנים האתריים-הארומתרפיים, תמציות פרחי באך ותמציות אחרות מן הצומח, יכולות אבחון בדרכים טבעיות, ריפוי במגע ועוד. הנטורופת מעורר אצל המטופל את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומסייע בהקניית בריאות.

תוכנית הלימודים:

מגמה ארבע שנתית. היקף שעות נכון לשנה"ל תש"פ: 3,089-3,171 שעות לימוד.
תכנית הלימודים במגמה לנטורופתיה היא העדכנית והמנוסה בארץ (משנת 1998), מבוססת על תכניות לימוד מוכרות באירופה ובארה"ב ובכפוף לקריטריונים של האגודה הישראלית לנטורופתיה. אופי הלימוד במגמה הוא אינטגרטיבי, כזה המשלב בין שיטות אבחון וטיפול טבעיות ומסורתיות יחד עם ידע מעמיק ברפואה מערבית המבוסס על המחקרים המדעיים העדכניים ביותר כדי לאפשר את השתלבותכם במוסדות הרפואיים הקונבנציונאליים. התכנית אף שמה דגש רב על הקשרים שבין הגוף לנפש ועל תהליך ההתפתחות האישית שלכם. מבנה המגמה בנוי מלימודי יסוד למקצוע הנטורופתיה (תזונה טבעית, צמחי מרפא מערביים, שיטות אבחון טבעיות, רפואה מערבית, העשרה אישית ועוד), ומילומי התמחות במגוון תחומים של הרפואה הטבעית.

תעודות: 

תעודות הסמכה מקצועיות מוענקות מסוף השנה הראשונה ולאורך כל תקופת הלימוד ומאפשרות לך להתחיל ולעסוק בתחום עוד בתקופת לימודיך.

שנה א'

– תעודת סיום לימודי ארומתרפיה
– תעודת סיום לימודי פרחי באך

שנה ב'

– תעודת סיום לימודי אירידולוגיה או קינסיולוגיה+ תעודת סיום בקורס כלים לאבחון אינטגרטיבי

שנה ג'

– תעודת רפואת צמחים מערבית (פיטותרפיה בסיסי ומתקדם)
– תעודת "יועץ/ת לאורח חיים בריא" בסיום לימודי תזונה טבעית וייעוץ לאורח חיים בריא + תעודות נוספות בהתאם למסלול ההתמחות הנבחר

שנה ד'

– תעודת סיום לימודי דמיון מודרך או מיומנויות NLP
– תעודת סיום מסלול ארבע שנתי בנטורופתיה .Naturopath Degree) N.D) בציון ההתמחות/ התמחויות שנבחרו
– תעודות נוספות בהתאם למסלולי ההתמחות שנבחרו


מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם