ענף הבניה הוא אחד הענפים המשמעותיים ביותר במשק הישראלי ואחד ממנועי הצמיחה של העיר אילת וסביבתה,. עובדה זו נכונה במיוחד בתקופות אלו אשר נושאי הפיתוח והנדל"ן הפכו להיות גורם מרכזי ומכריע בכלכלת ישראל. 
ההתפתחות הטכנולוגית בענף הבניה הביאה לכדי קידום ופיתוח של מגוון תחומי ידע והתמחויות שונות מעבר להתמחות בביצוע העבודה הטכנית. ניהול ופיקוח על פרויקטי בנייה הינם גורמים מכריעים בתחום, בו נדרשות מיומנות ומקצועיות תוך שימת דגש על איכות גבוהה של בעלי המקצוע ותכנון הפרויקט . 


קורס מנהל עבודה בבניין  
בפיקוח והסמכת משרד העבודה 

מנהל עבודה, הינו בעל מקצוע מוסמך המורשה לניהול ופיקוח העבודה באתרי בנייה, מנהל העבודה אחראי על ארגון אתר עבודה ניהול הביצוע. עבודה בסביבת עבודה בטוחה ובטיחות העובדים. 
למנהל העבודה אפשרויות תעסוקה כעצמאי או כשכיר במגוון סוגי חברות (חברות הנדסיות, קבלנים 
פרטיים, וכדומה), באתרי הבנייה ברחבי הארץ. בדרך כלל יפעל למול בעלי מקצוע אחרים (מהנדסים, 
אדריכל, יועצי בטיחות, ממוני בטיחות, מנהלי פרויקטים מטעם היזם וכדומה)


קורס מנהלי עבודה בתשתיות עפר וכבישים 
בפיקוח והסמכת משרד העבודה 

מנהל עבודה עפר, תשתיות וכבישים, הינו הגורם האחראי לניהול ופיקוח על העבודה באתר. ניהול זה כולל ניהול הפרויקט בפועל מול כלל הגורמים המעורבים, ניהול הבטיחות והבריאות התעסוקתית באתר, הערכת כח האדם הנדרשת לפרויקט וניהול כח האדם במהלך העבודה באתר. בנוסף מנהל העבודה אחראי להוצאת הזמנות עבודה, לקביעת נהלי העבודה, קביעת לוח זמנים ופקוח על ביצועו, תיאום מול הרשויות, מעבדות, ספקים וקבלני משנה ותיעוד פעילויות אלו במסמכי האתר. 


קורס עוזר בטיחות למנהל עבודה באתרי בנייה 
בפיקוח והסמכת משרד העבודה 

החל מחודש יולי 2019 חובה להעסיק  עוזר בטיחות בכל אתר בנייה שמבנהו גבוה מ- 7 מטר ושטח המבנה עולה על 1000 מ”ר ו/או בכל אתר בו מבוצעת בנייה הנדסית שמפקח עבודה אזורי הורה על כך. 


קורס הכנה לבחינת טפסנות סוג 3 ו 5 
בפיקוח והסמכת משרד העבודה 

במהלך ההכשרה יוכשרו הסטודנטים למקצוע הטפסנות באמצעות רכישת כלל הכלים והידע בהתקנות וביצוע של תבניות זמניות ליציקות. 
הקורס מכין את התלמידים למבחני סיווג מקצועי סוג 03 של המהווה גם כתנאי קבלה לקורסי המשך כגון מנהלי עבודה בבניין. 


קורס ניהול ותיווך מקרקעין  הכנה לבחינת רשם המתווכים במשרד המשפטים 

קורס הכנה לבחינת רשם המתווכים, 12 מפגשי מרתון (כחודש וחצי) שלאחריהם תוכל להתחיל להרוויח מעיסוק בנדל"ן 
הקורס מיועד למעוניינים לפתח קריירה חדשה בתחום הנדל"ן ולאלו העוסקים בתחום ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהגדיל את סיכוי ההצלחה שלהם בתחום תחרותי זה. 


הכשרת עובד גובה 
ע"פ הנחיות האגף לפיקוח על הבטיחות במשרד העבודה 

מכללת ניהול פלוס מסייעת לכם לעמוד בתקנה החדשה לעבודה בגובה של משרד התמ"ת, המחייב את כל העוסקים בעבודה הדורשת מהעובד להיות בגובה העולה על 2 מטרים ובמקום בו קיימת סכנת נפילה , מחויב בחוק בהכשרה מתאימה. מטרת ההדרכה להכשיר את העובדים בגובה באופן תיאורטי ומעשי לשיפור ביצועיהם בעבודה ושמירה על ביטחונם ובטחון הסובבים אותם ע"י הקפדה על נהלי הבטיחות. 

מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם