אודות

מכללת ניהול פלוס הוקמה בשנת 2010 באילת במטרה לספק לתושבי אילת, ארגונים ומנהלים בעיר חווית הדרכה חדשנית, איכותית, מקצועית ויישומית.

החל משנת 2014 מכללת ניהול פלוס פועלת בפריסה ארצית. 

"מכללת ניהול פלוס" משתפת פעולה עם מרכזי ההדרכה המובילים והמתקדמים

במשק הישראלי ומביא לאילת את המרצים הטובים ביותר בתחומם.

הערכים עליהם מתבססת פעילותו של ניהול פלוס:

  • איכות המוצר– אנו שמים דגש על איכות מוצר בלתי מתפשרת וחותרים לשתף פעולה עם המרצים הטובים ביותר בישראל, כל זאת בהתאמת המחיר ליכולתו וצרכיו של הלקוח.
  • יישומיות – כל משתתף בפעילות הדרכה מבית "ניהול פלוס" רוכש ארגז כלים יישומי למימוש מיידי ביום העבודה הבא בתום כל מפגש ומפגש.
  • חוויה– אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לרכוש ולהטמיע ידע היא בדרך של התנסות וחוויה, ועל כן אנו שמים דגש רב על תרגול, סימולציות ודוגמאות "חיות" מעולם התוכן של הפעילות.
  • התאמה לצרכי הלקוח- כלל הפעילויות המועברות על ידי "ניהול פלוס" מותאמות הן לשוק המקומי (אילת והערבה) והן לרמת וניסיון המשתתפים בכיתה.

בפעילות מוזמנת (פנים – ארגונית) ובהדרכת הנופש אנו שואפים ליצור אדפטציה של החומר הנלמד לצרכי הארגון,שפתו הייחודית, מבנהו וכן לרמת המשתתפים.

"מכללת ניהול פלוס" הוקמה על-ידי ליאור נבו יליד ראשון לציון ותושב העיר אילת משנת 2010, בעל תואר B.A במנהל עסקים (אונ' בן גוריון בנגב) בעל ניסיון רב בתחום ההדרכה וההכשרות המקצועיות.