אודות

"ניהול פלוס – מרכז הדרכה רב תחומי" הוקם בשנת 2010 באילת במטרה לספק לארגונים ומנהלים חווית הדרכה חדשנית, איכותית, מקצועית ויישומית באילת ובכל רחבי הארץ. 

"ניהול פלוס" משתף פעולה עם מרכזי ההדרכה המובילים והמתקדמים

במשק הישראלי ומביא לאילת את המרצים הטובים ביותר בתחומם.

הערכים עליהם מתבססת פעילותו של ניהול פלוס:

 • איכות המוצר– אנו שמים דגש על איכות מוצר בלתי מתפשרת וחותרים לשתף פעולה עם המרצים הטובים ביותר בישראל, כל זאת בהתאמת המחיר ליכולתו וצרכיו של הלקוח.
   
 • יישומיות – כל משתתף בפעילות הדרכה מבית "ניהול פלוס" רוכש ארגז כלים יישומי למימוש מיידי ביום העבודה הבא בתום כל מפגש ומפגש.
   
 • חוויה- אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לרכוש ולהטמיע ידע היא בדרך של התנסות וחוויה, ועל כן אנו שמים דגש רב על תרגול, סימולציות ודוגמאות "חיות" מעולם התוכן של הפעילות.
   
 • התאמה לצרכי הלקוח- כלל הפעילויות המועברות על ידי "ניהול פלוס" מותאמות הן לשוק המקומי (אילת והערבה) והן לרמת וניסיון המשתתפים בכיתה.
   

בפעילות מוזמנת (פנים - ארגונית) ובהדרכת הנופש אנו שואפים ליצור אדפטציה של החומר הנלמד לצרכי הארגון,שפתו הייחודית, מבנהו וכן לרמת המשתתפים.

"ניהול פלוס" מורכבת משלוש מחלקות:

1. מרכז הדרכה רב תחומי באילת - מרכז ההדרכה מקיים בעבור תושבי אילת והערבה מגוון רחב של קורסים, הכשרות מקצועיות, ימי עיון והרצאות בתחומי הניהול השונים
    מנהלת המחלקה - הדר סיגל 077-5150576 hadar@www.nihulplus.co.il

2. מרכז מרצים והדרכות נופש בפריסה ארצית - מרכז המרצים וההרצאות הגדול והמגוון בארץ, פריסת המרצים מדן ועד אילת.
   

3. מכללת עץ הדעת - מרכז הדרכה להתפתחות אישית וחברתית המקיים מגוון גדול של קורסים, ימי עיון, והשתלמויות בתחומי העשרה, מיסטיקה והתפתחות אישית
  מנהלת המחלקה - אילנה זרביב077-5150576 info@nihulplus,co.il

 "ניהול פלוס" מרכז הדרכה רב תחומי הוקם על-ידי ליאור נבו יליד ראשון לציון ותושב העיר אילת משנת 2010, בעל תואר B.A במנהל עסקים (אונ' בן גוריון בנגב) בעל ניסיון רב בתחום ההדרכה וההכשרות המקצועיות.