מטרת הקורס:

להכשיר אנשים ממגוון רחב של תחומים לטפל בשיטת ה- NLP.

 

על השיטה:

“ניתוב לשוני פיזיולוגי” באנגלית Neuro-Linguistic Programing  היא שיטה המציעה מגוון טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות שמטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והתנהגויות ובדרך זו לשנות הרגלים, דפוסים ואוטומטים.

השיטה שואפת לשינוי ושיפור התקשורת הבין-אישית והתוך-אישית. השיטה פותחה בארצות הברית בשנות ה-70 וכיום נעשה בה שימוש טיפולי, עסקי ובסדנאות וספרים לאימון אישי ושיפור עצמי.

בתכנית להכשרת מטפלים בגישת NLP ילמדו המשתתפים את עקרונות היסוד התיאורטיים של הגישה לצד מיומנויות וכלים טיפוליים מעשיים. NLP היא שיטה לתכנות התת-מודע, המאפשרת לחולל שינוי וליצור תוצאות עוצמתיות ומהירות על ידי זיהוי תבניות החשיבה שלנו, הרחבתן ויצירת הזדמנות לשינוי. הנחת היסוד של NLP היא שמשהו לא-מודע חוסם אותך. כדי לשחרר את המחסום ולאפשר שינוי יעיל, יש ליצור תקשורת עם התת מודע ולהשיג את שיתוף הפעולה שלו. זוהי גישה שפותחה בארה”ב שמאפשרת להשתמש בשפת המוח (מערכת העצבים), כדי לנהל את עצמנו, להגיע לתוצאות מצוינות עבורנו ועבור המטופלים שלנו, לפתח מיומנויות השפעה ותקשורת ולעבוד באופן מדויק כדי לזהות, לאבחן ולפתור בעיות.

 

קהל היעד:

הקורס מתאים במיוחד למטפלים, מאמנים, פסיכותרפיסטים, בעלי מקצועות הרפואה המשלימה, מורים, עו”ס, מדריכים/ות, יועצים ארגוניים, מנחי קבוצות וכמו כן, למנהלים ואנשי מפתח בארגונים השונים ובעיקר לכל מי שרוצים לעשות שינוי בחייהם וליצור פריצת דרך משמעותית בתחום כלשהו.

הקורס מתאים לאלו שרוצים ליצור הצלחה מקסימאלית במישור המקצועי והאישי. הקורס מקנה לכל אחד את הכלים האישיים והתקשורתיים שיסייעו לו להיות מצטיין ומצליח בתחום עיסוקו.

 

שיטת הלימוד:

כל מפגש ייסוב סביב נושא או מספר נושאים ויציגם מהבחינה התיאורטית ומהבחינה היישומית. התכנית הינה בעת אוריינטציה יישומית מובהקת: הדרך היעילה ביותר לרכוש ולשפר באופן עמוק כל מיומנות היא לתרגל ולחוות. כל לומד יקבל משוב על ביצועיו.

קצת עלינו

מכללת ניהול פלוס בע”מ הוקמה בשנת 2010 באילת במטרה לספק לתושבי אילת והערבה, ארגונים ומנהלים חווית הדרכה חדשנית, איכותית, מקצועית ויישומית

אולי יעניין אותך גם..

עיקבו אחרינו

סרטון השבוע

מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם