מכללת ניהול פלוס כשמה כן היא שמה דגש על פיתוח והשבחת כח האדם הבכיר בעיר. 
אנו משתדלים לקיים בכל שנה קורסים במגוון תחומים שיעשירו את ארגז הכלים של המנהל או בעל העסק בין אם הוא עובד בשירות הציבורי, בארגון גדול או בעסק פרטי קטן או בינוני

 

קורס הכשרת דירקטורים במגזר העסקי והציבורי (60 ש' לימוד) 
על פי הדרישות של רשם החברות

קורס הכשרת דירקטורים הוא קורס יוקרתי שנועד להכשיר את המנהלים הבכירים בחברה לקבל את החלטות הנכונות על מנת להניע את החברה קדימה. קורס דירקטורים הופך את ראשי החברה לאנשים מושכלים יותר כך שיוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה ברגע הנכון. 
קורס הכשרת דירקטורים מקנה כלים משפטיים, עסקיים וכלכליים העומדים לרשות הדירקטור והמנהלים הבכירים בארגון ולענות על צרכיו של הדירקטור בהתאם למציאות העכשווית. 
 

קורס יעוץ ופיתוח ארגוני (350 ש' לימוד) 

קורס המקנה למשתתף את הכלים לזהות, לאבחן ולהגדיר את התהליכים המרכזיים המתרחשים בארגון ואת היכולת להקים תשתית ארגונית שתתמוך באסטרטגיה העסקית שלו ותאפשר, ע"י מיצוי הפוטנציאל הגלום בכוח האדם הקיים, מימוש יעדים והגדלת הרווחיות. 

קורס מנחי קבוצות ופיתוח מנהיגות (120 ש' לימוד)

הקורס באילת מכשיר אנשי מקצוע, להנחיית קבוצות ממוקדות נושא והנחיית קבוצות בתוך ארגונים מסוגים שונים (עסקי, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, מדריכי טיולים ועוד)  


קורס גישור בסיסי וקורס גישור משפחה וגירושין (120ש' לימוד) 
בשיתוף קבוצת גומא  גבים 

קורס הגישור מקנה מיומנויות לניהול מצבי קונפליקט תוך הכרת הפוטנציאל העמוק הטמון בגישור, בעיקר בהיבטיו הטרנספורמטיביים. הקורס מכשיר ומסמיך את המשתתפים כמגשרים המסייעים לצדדים לפתור מחלוקות וסכסוכים עם דגש על מתן כלים מעשיים וישומיים למשתתפים, כמגשרים המסייעים לצדדים לפתור מחלוקות וסכסוכים, על בסיס תפיסת ה – ADR . הלימודים משלבים כלים תיאורטיים, תרגולים אישיים וקבוצתיים והתנסות מעשית בסימולציות המתבססות על מקרים אמיתיים של סכסוכים מעולמות תוכן שונים. 

מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם