מדינת ישראל ומשרד העבודה שמים דגש רב על תחום הבטיחות בעבודה ועל כן יש ביקוש רב לעובדים מוכשרים הן בתחומי הבטיחות והן בתחומי האחזקה בהם ישנן סכנות בטיחותיות רבות. 
מכללת ניהול פלוס בחרה להיות מובילת דרך בעיר אילת בתחום הבטיחות והחינוך לבטיחות ועל כן ניתן ללמוד אצלנו מגוון גדול של קורסים בתחום הבטיחות והאחזקה בהנחיית מיטב המרצים בארץ ואנשי הבטיחות מאילת והערבה 

 

קורס מפעיל בריכה מוסמך (190 ש' לימוד) 
בפיקוח והסמכת משרד הבריאות 


מקצוע נדרש ומבוקש מאוד באילת ויישובי הערבה ! הקורס מקנה את הידע התאורטי במושגי היסוד, מבנה הבריכה ומתקניה ואף ידע נרחב בכימיה, ביולוגיה וחומרי חיטוי וסינון לצד הידע המעשי בהפעלת הבריכה וחדרי המכונות ולשם הצלחה במבחני ההסמכה מטעם משרד הבריאות. הלימודים בקורס מפעילי בריכה מבטיחים כי בכל בריכת שחיה יהיו תנאי תברואה והיגיינה מקסימאליים אשר ראויים להיות בבריכות שחיה בהן שוחים אנשים רבים. 

 

קורסי מתקין ובודק מז"ח ודוגמי מי נופש (בקרוב ! אנו בתהליך הכרה ופיקוח) 


הלימודים בקורס מתקיני מז"ח מתאימים לכל העוסקים בתחום המים ולכל מי שמעוניין לקבל הכשרה כמתקין ובודק מז"ח מקצועי. 
דיגום מי נופש מהווה מרכיב חשוב בפיקוח על איכות המים והשמירה על בריאות הרוחצים. הבדיקות מבוצעות במעבדות משרד הבריאות ובמעבדות המוכרות ע”י משרד הבריאות. 
תוצאות בדיקות מעבדה מהימנות מותנות בדגימה שניטלה בצורה נכונה, מקצועית ואמינה. 

 

קורס ניהול אחזקה  מערכות ומבנים (120 ש' לימוד)


הקורס מוכר כימי כשירות לממוני בטיחות 
אחזקה יעילה ומקצועית הינה תנאי הכרחי לשיפור היעילות והאפקטיביות של הארגון בין אם בתחום התעשייה, בעולם האירוח והמלונאות ואף במוסדות החינוך הרבים המצויים בעיר אילת, במיוחד כאשר הטכנולוגיה מתחדשת מידי יום ביומו. ניהול מערכות האחזקה מחייב ידע ועדכון מתמיד הן בחידושים הטכנולוגיים והן בשיטות הניהול והבקרה. ביצוע וניהול נכון של האחזקה תורם בצורה משמעותית לחסכון וייעול היצור בעבודה השוטפת במפעל ובארגון. 

 

קורס ממונה אנרגיה מוסמך (200 ש' לימוד) 
בפיקוח והסמכת משרד האנרגיה והתשתיות הלאומיות 


קורס ממונה אנרגיה מקנה ידע מקצועי/עיוני, בניהול ושימור אנרגיה דרכי חיסכון והתייעלות בארגון. חסכון בהוצאות, פיקוח וצמצום בכמות הדלקים הנשרפים, מתן פתרונות יעילים מהקיימים, איתור תקלות, מזעור נזקים למגזר הפרטי /ציבורי הקורס וההסמכה שבצידו נבנה בהתאם לתקנות מקורות אנרגיה (פיקוח על יעילות צריכת אנרגיה) של המשרד לתשתיות לאומיות הדורש ממפעלים וארגונים למנות אחראי לקידום הצריכה היעילה של אנרגיה. 

 

קורס נאמני בטיחות בעבודה (24 ש' לימוד) 
ע"פ הנחיות האגף לפיקוח על הבטיחות במשרד העבודה 


בהתאם לדרישת חוק ארגון הפיקוח על העבודה, ארגון שמעסיקים  בו 25 אנשים או יותר תוקם בו ועדת בטיחות, העובדים המשמשים כחברים בוועדת הבטיחות הם נאמני בטיחות במפעל. 
קורס נאמני בטיחות מכשיר עובדים לשמש בתפקיד נאמני בטיחות. 

 

קורס אחראי רעלים (24 ש' לימוד) 
ע"פ הנחיות האגף לפיקוח על הבטיחות במשרד העבודה 


בהתאם לדרישות משרד העבודה וכן המשרד להגנת הסביבה, חייב בעל עסק, המבקש לקבל היתר להובלה או אחסון רעלים, לעמוד במספר תנאים. אחד התנאים הוא מינוי לתפקיד זה אדם שבהגדרת תפקידו הוא: "אחראי רעלים". מטרת קורס אחראי רעלים להכשיר עובדים לשמש בתפקיד "אחראי רעלים" בארגון, בכל הנוגע לטיפול ברעלים בהתאם להוראות התקנות, תוך מתן דגש לשמירה על הבטיחות והסביבה.

 

קורס נאמן כיבוי אש (32 ש' לימוד) 
בהסמכת ופיקוח רשות הכבאות וההצלה 


נאמן בטיחות אש להשגיח ולטפל בתחום כיבוי האש וההצלה בעסקים, מוסדות וארגונים על מנת למנוע אירוע כבאות והצלה, ועל מנת לתת מענה ראשוני בקרות אירוע. 

 

הכשרת עובד גובה 
ע"פ הנחיות האגף לפיקוח על הבטיחות במשרד העבודה 


מכללת ניהול פלוס מסייעת לכם לעמוד בתקנה החדשה לעבודה בגובה של משרד התמ"ת, המחייב את כל העוסקים בעבודה הדורשת מהעובד להיות בגובה העולה על 2 מטרים ובמקום בו קיימת סכנת נפילה , מחויב בחוק בהכשרה מתאימה. מטרת ההדרכה להכשיר את העובדים בגובה באופן תיאורטי ומעשי לשיפור ביצועיהם בעבודה ושמירה על ביטחונם ובטחון הסובבים אותם ע"י הקפדה על נהלי הבטיחות. 

 

ריענון בטיחות לנהגי מלגזה 


על-פי חוק כל בעל רישיון לנהיגה במלגזה מחוייב לעבור ריענון נהיגה שנתי, מטרת ההשתלמות להקנות למפעילי מלגזה ידע תיאורטי ומעשי לשיפור ביצועיהם בעבודה ושמירה על ביטחונם ובטחון הסובבים אותם ע"י הקפדה על נהלי הבטיחות. 

 

ימי כשירות לממוני בטיחות 


ממונה הבטיחות בעבודה מסייע למעסיק לעמוד בדרישות החוק, וכך לשמור על בטיחות העובדים במקום העבודה. בכל שנה צריך לעבור ממונה הבטיחות ימי כשירות ייעודיים במגוון נושאים ותכנים הנוגעים לענפי התעשייה השונים. בבסיסם מהווים ימי הכשירות ריענון ושמירה על כשירות לממוני הבטיחות, אולם בפועל הם גם מהווים אלמנט מעשיר ומקדם עבורם. 

קצת עלינו

מכללת ניהול פלוס בע"מ הוקמה בשנת 2010 באילת במטרה לספק לתושבי אילת והערבה, ארגונים ומנהלים חווית הדרכה חדשנית, איכותית, מקצועית ויישומית

אולי יעניין אותך גם..

עיקבו אחרינו

סרטון השבוע

מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם