בשנים האחרונות התפיסה הרווחת בהנהלות בכירות של ארגונים רבים היא כי יש להשקיע ולטפח את ההון האנושי בארגון מתוך הבנה כי מרכיב חשוב בצמיחת הארגון הוא העובדים (המשאב האנושי). 

כך בכל העולם והעיר אילת לא שונה, ארגונים באילת משקיעים בגיוס העובדים הנכונים, הכשרה, העצמה וטיפוח שלהם וכן ביצירת תרבות ארגונית ייחודית המתאימה לרוח הארגון. 

תפיסה זו מסבירה גם מדוע תפקידם של מנהלי משאבי אנוש הופך עם השנים למורכב יותר, חשוב יותר וכמובן, גם מבוקש יותר. 

לתפקידו העדכני של מנהל משאבי אנוש שני פנים: 

בכובעו האחד משמש מנהל משאבי אנוש שותף אסטרטגי מלא להנהלה הבכירה של הארגון: הוא תומך באסטרטגיה העסקית בכל הקשור לגיוס העובדים המתאימים, בניית תכניות הכשרה, הטמעת תרבות ארגונית ועוד. 

בכובעו השני אחראי מנהל משאבי אנוש לטיפוח והעצמה של ההון האנושי, החל בהליך הקליטה של העובד, פיתוח מערך תגמול ומדידה, דאגה לרווחת העובד, התפתחותו האישית והמקצועית ועוד. 

התפתחותו של תחום משאבי האנוש מבטיחה קריירה מרתקת ומגוונת, אך מחייבת הכשרה מתאימה של מנהלים שידעו להתמודד עם התפקיד המגוון והמאתגר. 

במכללת ניהול פלוס אילת אנו מקיימים מגוון גדול של הכשרות לפיתוח מנהלי משאבי אנוש: 

 

קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש עם התמחות בדיני עבודה (80 ש' לימוד)  
הקורס בשיתוף הקריה האקדמית אונו  לימודי חוץ 

תכנית מקיפה ופרקטית הכוללת מיומנויות מעשיות להן נדרש כל מנהל ועובד במחלקת משאבי אנוש, הכוללת סדנאות ופרויקטים מעשיים. שיטת הלימוד מבוססת על שילוב של הרצאות תאורטיות, תרגולים כיתתיים, תרגילים אישיים, צוותים ועבודה מודרכת. בסיום הקורס  יבצעו המשתתפים פרויקט גמר מסכם. 

 

קורס חשבי שכר בכירים (162 ש' לימוד)- 
הקורס בפיקוח לשכת רואי החשבון 

מקצוע חשבות השכר נחשב כיום לאחד מהתפקידים המבוקשים ביותר במשק ושכר העוסקים בו גבוה מהממוצע ! 

חשב שכר הוא תפקיד המחבר בין תחום משאבי האנוש והנהלת החשבונות, והוא מתמקד בחישובי המשכורות לעובדים בעסקים ובארגונים, במסגרת עבודתו נדרש החשב להתמצא בכל החוקים והתקנות שעל פיהם יש לנכות ולזכות את העובד המסוים.  
הקורס מקנה ידע רב בתחומי המיסוי, דיני עבודה, ביטוח פנסיוני וביטוח לאומי ומכין למבחני ההסמכה של לשכת רואי חשבון לחשבי שכר בכירים ולעבודה מקצועית בתחום באופן מיידי עם קבלת תעודת ההסמכה. 

 

קורס הנהלת חשבונות (120 ש' לימוד) – 
הקורס בפיקוח לשכת יועצי המס 

הנהלת חשבונות הינה כלי יסודי וחשוב בסל הכלים של מנהל משאבי אנוש והיא הבסיס לכל עבודה חשבונאיתלמנהלי חשבונות יש אחריות גדולה, הם נדרשים להפעיל את שיקולי הדעת שלהם ולבצע את עבודתם בזהירות ובקפידה על עדכונים של פעולות החברה ביומן כיוון שטעות אחת יכולה ליצור כדור שלג שישפיע על כל המערכת הפנימית והחיצונית של הארגון. 


קורסים והכשרות נוספות לעוסקים בניהול משאבי אנוש: 
  • קורס ייעוץ ופיתוח ארגוני (350 ש' לימוד)  
  • קורס הנחיית קבוצות ופיתוח ארגוני (120 ש' לימוד) 
    קורס גישור בסיסי וקורס גישור משפחה וגירושין בשיתוף קבוצת גומא  גבים (120ש' לימוד)  
  • הכשרת ממונות למניעת וטיפול בהטרדה מינית בארגונים 

קצת עלינו

מכללת ניהול פלוס בע"מ הוקמה בשנת 2010 באילת במטרה לספק לתושבי אילת והערבה, ארגונים ומנהלים חווית הדרכה חדשנית, איכותית, מקצועית ויישומית

אולי יעניין אותך גם..

עיקבו אחרינו

סרטון השבוע

מצאתם קורס שמעניין אתכם, מתלבטים מה ללמוד ?

מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר בהקדם