קורס שיאצו


 קורס שיאצו

לימודי שיאצו יפתחו עבורך צוהר לעולם מופלא של אומנות טיפול במגע שמקורותיו חבויים בכתבים סיניים ויפניים עתיקים אשר בהמשך השתכלל באמצעות השילוב עם העולם המערבי בו אנו חיים. 
עיקרה של השיטה הוא הישענות על גוף המטופל במטרה להשפיע על הרשת האנרגטית (מרדיאנים) החוצה את גופו במטרה לכוון את גופו ואת נפשו למקום בריא וטוב יותר עבורו. 

השיאצו הוא כלי טיפולי הקשוב לצורכי המטופל ומותאם למצב האנרגטי שלו, ומכאן שהוא מתאים לטיפול במגוון רחב של אוכלוסיות ולמגוון רחב של בעיות ושל יעדים רפואיים. הוא יעיל לטיפול במצבים אקוטיים, כמו גם למחלות כרוניות, כשילוב עם טיפול תרופתי, כהכנה לקראת פרוצדורות ולהחלמה מהן.

הטיפול בשיאצו, טומן בחובו מסר של מגע, הכלה, הכוונה ויכולת לכוון את גוף- נפש המטופל למקום בו מתחולל שינוי ויביא אותו לבריאות, שמחה ואל מקום טוב יותר עבורו. הטיפול מתבצע בלבוש מלא ונוח, בארבעה מנחי עבודה שונים, על גבי מזרון או פוטון, וללא שימוש בעזרים או בשמן.
לימודי השיאצו במכללה מאופיינים בדגש על גישת הזן שיאצו - גישה ייחודית המשלבת בין הזן לבין השיאצו - על פי תורתו של שיזוטו מסונגה.

 אודות התוכנית:

תכנית חד שנתית זו כוללת לימוד תאורטי של השיטה לצד התנסות מעשית (סטאז') בשילוב לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה. התכנית מעניקה לבוגריה את טכניקות הבסיס של השיאצו הנדרשות על מנת להתחיל לעסוק בתחום באופן עצמאי או במרכזי הספא. עם זאת יש להדגיש כי מרבית מקומות העבודה, לרבות קופות ובתי החולים דורשים שתי שנות לימוד כתנאי להעסקה.

מדוע כדאי ללמוד שיאצו?

  • גישה ייחודית- גישת הזן שיאצו על פי תורתו של שיזוטו מסונגה
  • ניתן לעסוק בתחום כשכיר או כעצמאי
  • מקצוע מושלם גם לקריירה שנייה ו/או כהשלמת הכנסה בשעות הפנאי
  • השיטה מתאימה לגברים ונשים כאחד בכל הגילאים.
  • מפגשי הלימוד ושיעורי התרגול המעשי מונחים על ידי המרצים הבכירים בארץ